מהסיפורים העצובים…

עד לא מזמן היינו משפחה רגילה

1

ביום אחד התהפך החיים

100+

משפחות שמתחננות לעזרה

אבא פרנס בכבוד, והמשפחה הלכה והתרחבה מתוך שמחה גדולה, שפע וברכה, נחשבנו כמשפחה עמידה שאפילו יכלה לתמוך גם באחרים, ההורים כמעט שלא חסכו מאיתנו כלום , לא חשבנו שהחיים יכולים להראות אחרת.
עד שיום בהיר אחד, אבא, שכל כך היה מסור וטוב, עוזר ותומך בכל מה שאפשר התמוטט, בפתאומיות ורותק למיטת חוליו.
הבית העמיד והנפלא הזה קרס ברגע, התהפך ולא נשאר בו זכר לכל החיים השלווים והטובים שחיינו.
ומאותו היום הכרנו מקום שלא ביקרנו בו קודם, הכרנו את בית החולים בו אבא היה מאושפז.
אמא התרוצצה, מאבא אלינו ובחזרה, השתדלה לחייך ולהמשיך להיות חזקה, אבל המצב הידרדר מהר מאוד, ועם כל הרצון הטוב, שהכל יהיה הכי טוב המציאות הייתה שונה, אבא המפרנס היחיד במשפחתנו, שהפסיק לתפקד, ואמא, אמא בין ים של סערת רגשות נלחמת לעמוד בקומה זקופה, ולא להראות לנו את גודל המצוקה.
זה מקרה ש”קרן החיים” לא יכלה לעמוד מנגד, ובעזרתכם התורמים היקרים, שאפילו לא יודעים לאן וכיצד משפחות נתמכות וממשיכות את שגרת החיים,
לצערינו הרב ישנם מאות פניות כאלו ואחרות, על משפחות רבות שאין באפשרותנו לתמוך ולהעניק את העזרה הראויה ללא העזרה והסיוע ממך!
ועכשיו לקראת חג הפורים הבעל”ט כולנו מתגייסים לנסות ולהעניק את כל הצרכים לקראת החג לו הילדים כ”כ מחכים ומצפים, מסיכות, רעשנים, תחפושות, פרסים וממתקים, משלוחי מנות וסעודה כיד המלך לכל בית בישראל מגיע, לכל יהודי.

יהודי יקר!
עזור לנו לעזור להם, עזור לנו לתת גם להם את התחושה הנפלאה ש”משנכנס אדר מרבים בשמחה” ולא חלילה בדאגה, עזור לנו לתת להם תקווה, שעם כל המצוקות אליהן נקלעו יוכלו לפחות בחג הפורים להרגיש שמחה, להרגיש כמו כולם, בלי המשא הכבד הרובץ על גבם ולבם…
שלא יתביישו למשמע דפיקות בדלת, כשהשכנה ממול משלוח נאה מגישה ומברכת, שגם הם יוכלו להאיר פנים לזה שממול ולהגיש בשמחה וביטחון משלוח שלא יבייש אותם. והילדים המתוקים, שלמציאות המרה כבר התרגלו, נכיר להם משהו חדש בפורים, ממתקים, שהם לא מכירים, שתייה מתוקה ותחפושת שעליה חלמו כבר משנה שעברה,
הפורים הזה אנחנו הכי רוצים שכולם יסבו על השולחן לסעודת חג אמיתית, לא כמו בכל ימות השנה, לא ניתן להם להסתפק רק במנה כ”כ פשוטה גם להם נאפשר את הסעודה לפאר בעוף דגים וסלטים, קינוח מתוק שישאיר טעם טוב להגשים מעט מהחלומות ביום כ”כ גג גדול!
הקב”ה חנון ורחום יכול להשפיע על כולם, אבל בדרך הזו הוא מנסה את מי שכן הושפע מידו הרחבה, האם יפתח ליבו וישמח את אחיו אחיו במה שיוכל?!
כל מה שאתה נותן ועושה, לעצמך אתה עושה, השמחה שממלאת את ליבות הילדים התקווה שמתעוררת אצל ההורים, זה הכול בזכותך בזכות הרחמנות שמתעוררת בלבך!
ישנם כל כך הרבה סיפורי ישועות של אנשים שלא יכלו להתעלם מהצער הקשה בו שרויות משפחות ונדבו בלב מלא רחמים ושמחה צדקה לנסות בדרך הזו במה שאפשר. ולא ידעו הם שגם בהזדמנות הזו הם מקלים על מצבם.